ZOSTAWCIE HENRYKA

Kilka dni temu cały piłkarski (i nie tylko piłkarski) world zawrzał po awansie reperezentacji Francji do mistrzostw świata w RPA dzięki bramce po asyście Tierrego Henry który pomagał sobie ręką.

Henry został zaatakowany przez media, kibiców, internautów, a nawet FIFE. W internecie Hernry jest nową muzą mistszów fotoszopów..

..a także ofiarą internetowych żartownisiów. Jego strona na wikipedii musiała zostać zablokowana gdyż w ciągu kilku dni Henry był już koszykarzem, piłkarzem ręcznym, oszustem, skurwysynem itd..

A teraz gdzie byli rodzice się pytam czy w meczu o taką stawke zawodnik kieruje się zdrowym rozsądkiem czy bezkompromisowym instynktem walki o zwycięstwo za wszelką cenę?!1 Henryk był wiele razy nominowany do nagrody Fer-plej i podsumowując całą jego karierę na pewno nie nazwał bym go oszustem (wystarczy porównać go sobie do nurków Krystyny i Drogby albo do boiskowych brutalów jak Matterazzi). Czy z powodu jednej wpadki należy mu sie taki publiczny lincz, że rozważa zakończenie kariery, a FIFA rozważa jego zawieszenie w reprezentacji? (za to arbiter meczu FRA-IRL, Martin Hansson, będzie w RPA sędziował..)

Lubie Francję, nienawidze francuzów, średnio lubie reprezentacje Francji, lubie Henrego bo był geniuszem w Aresenalu a pomimo że forma już nie ta to walczy całym sercem dla mojej ❤ Barcy. I nawet jakiś taki bielszy jest trochę. Jest mi go po prostu żal.

Oczywiście opinie mogą być różne. Jeśli ktoś Henryka i tak nie darzył sympatią ma teraz powód żeby się wyżyć. Trochę to rozumiem bo gdyby to był Drogba albo Anelka (yy znaczy Abdul-Salam Bilal) to też bym nie miał litości.

ALE

to co zobaczyłem dzisiaj na blogu Michała Pola po prostu wyjebało mi z roadhousa bezpośrednio w RYJ:

Ci pierdoleni irlandczycy dostali się do baraży tylko i wyłącznie dzięki karnemu w meczu z Gruzją po rzekomym faulu na Robbie Keanie który, o ironio, wcześniej pomaga sobie przyjąć piłkę ręką. Sędzia nie zauważa zagrania ręką, za to zauważa faul na Keanie którego nie ma. Nie wierzy też liniowemu który nie widział faulu ale widział zagranie ręką.

Niech mi ktoś powie – jak oni mają czelność teraz tak drzeć jape, domagać się powtórki meczu i niszczyć Henrego (który w przeciwieństwie do Keana po meczu przeprosił przynajmniej kibiców) jeśli tak naprawde 2 tygodnie wcześniej zrobili TO SAMO?? NO JA SIĘ PYTAM??!!

You know what? I’ve learned something today. Irlandczycy to hipokryci i przebiegłe pizdy. Nigdy, NIGDY nie ufajcie Irlandczykom.

Reklamy

2 responses to “ZOSTAWCIE HENRYKA

  1. john alabama Listopad 26, 2009 o 6:06 pm

    pierwszy!!1

    ps. bardzo podoba mi się graficzne podejście w stylu robert.

  2. Wienerschnitzel Grudzień 6, 2009 o 8:58 pm

    lol badejcie krystynke:

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: