przegrałeś życie jak miliony?

jeśli myślisz, że TAK, to obczaj jak przegrał morgan w jeden dzień!!!

W zeszłym roku Morgan Freeman, który zazwyczaj nie brał udziału w skandalach, nagle znalazł się w centrum zainteresowania mediów. Pijany aktor spowodował niebezpieczny wypadek, z którego ledwo uszedł z życiem (zobacz: Morgan Freeman walczy o życie!). Później okazało się, że w aucie znajdowała się także jego kochanka – Demaris Meyer. Wypadek doprowadził do ujawnienia romansu i zakończenia wieloletniego małżeństwa gwiazdora. Żona aktora zażądała natychmiastowego rozwodu i zaledwie w kilka dni po wypadku zakończył się ich trwający 24 lata związek.

Wczoraj była partnerka Freemana złożyła do sądu pozew o odszkodowanie za doznane uszkodzenia ciała w trakcie zderzenia, a także dodatkową sumę za zniesławienie. Meyer utrzymuje, że nie była kochanką aktora, a jedynie znajomą. Z powodu jego problemów z alkoholem stała się ofiarą wypadku, a prasowa nagonka zniszczyła jej prywatne życie.

Prasa zrobiła ze mnie sprzedajną dziwkę – powiedziała dziennikarzom Demaris. Nigdy nie byłam kochanką Freemana i nie ja doprowadziłam do rozbicia jego małżeństwa. To totalne kłamstwa! Zrobił ze mnie kalekę! Nie mogę podjąć dawnej pracy z powodu problemów zdrowotnych. Długo dochodziłam do siebie po wypadku i dlatego dopiero teraz zdecydowałam się iść do sądu.

Meyer złamała w wypadku nadgarstek prawej dłoni, doznała rozległego wstrząsu mózgu, a także zerwała ścięgno w lewym ramieniu. Najbardziej jednak ucierpiała od otwartego złamania obojczyka. Odszkodowanie za tak liczne obrażenia szacuje się na 75 tysięcy dolarów, do tego dojdzie jeszcze kwota za niemożność podjęcia pracy, a także rekompensata za koszty leczenia.

Reklamy

One response to “przegrałeś życie jak miliony?

  1. twoj stary Luty 28, 2009 o 2:09 pm

    Kopiujesz pudelka! Slabo!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: